شقق 3 غرفة نوم للبيع في العلمين

322 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو ع البحر متشطبة في العلمين الجديدة باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 3 غرف متشطبة في العلمين الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في مزارين في العلمين 231م

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٤١٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 570 الف واستلم شقة دبل فيو في مارينا 8 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٧٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 700 الف بفيو علي اللاجون فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    3 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس (نموذج M) للبيع – ستيلا هايتس

    Property Network logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٧٬٠٩٩ جنيه

    باقل سعر شاليه متشطب High end واخد فيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • أرينا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 140م استلام فوري متشطبه بفيو مميز مقدم5%

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في ستيلا هايتس مساحه 120 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام 6 شهور بمقدم 165الف تقسيط 15 سنة

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 238م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل الشمالي-اطلالة ع بحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • ونس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٨٦٬١٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Master Group
    الساحل الشمالي,العلمين,ونس

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٥٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع (مازارين - العلمين الجديده) 242م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238م متشطبة في قرية مزارين العلمين بفيو مميز

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل الشمالي-اطلالة ع بحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو قسط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شقة سي فيو تشطيب راقي قسط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • تي ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٢٣٬٢٤٨ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Torec Developments
    الساحل الشمالي,العلمين,تي ريزدنس

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بيتش فرونت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن استلم شقة 252م متشطبه فيو مميز جداا !

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع