عقارات 2 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة, صفحة 50

3,985 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل باطلاله كامله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل باطلاله كامله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل باطلاله كامله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة مزدوجة على البحر واللاجون شاليه متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب صف أول لاجون وفيو البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه ريسيل اطلالة لاجون في جون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت- استلام فوري ريسيل - فيو لاجون مباشر

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن لاجون مباشرة شاليه ريسيل فوري تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن شاليه على لاجون مباشرة - فيو بحر - جون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري ريسيل في جون سوديك الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اللونش شاليه بالروف يري البحر وحمام سباحه !!

    Makanak Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي شور شاليه مرحلة لاجون تاون برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو البحر والبسين قريه سيزر باى

    I-Move logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في جايا صبور راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم بنتهاوس للبيع في جايا راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للإيجار اليومي في مراسي - فايا

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بنتهاوس جايا الساحل الشمالي راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…