عقارات 2 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة, صفحة 27

3,985 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٦٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي متشطب بالمطبخ والتكييفات علي اللاجون

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣١٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه YOUD – رأس الحكمة | الساحل الشمالي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨١٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تخفيض السعر لسرعه البيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي متشطب 135 متر بالمطبخ والتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحر جاهز للاستلام في لافيستا باي إيس

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل 105م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن متشطب بالتكيفات والمطبخ بمقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٤٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين 85م بمقدم 5% علي اطول فتره سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شاليه غرفتين105م سي فيو متشطب بكامل

    Tradmark Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى هاسيندا ويست دايركت على لاجوون

    Conquer Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين على البحر راس الحكمة متشطب بالتكييفات

    Aqar Misr logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مارسيليا بيتش 5) 95م

    RE/MAX Avalon logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن شالية دايركت علي اللاجون ف Marbay اقساط10س

    Evergreen Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٣٤٬٩٥٠ جنيه

    شاليه 103م متشطب برايم لوكيشن استلام قريب بمقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري ف كون بخصم ٣٠% واقساط لحد ٧ سنين

    Evergreen Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى مدن الامارتية راس الحكمة مقدم 5% قسط ع 8س

    Evergreen Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٨١١٬٢٥٠ جنيه

    وحدتك بإطلالة بحرية كاملة في جفيرا – استلام قريب!!

    Egypt Best Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٠٤٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٣٧٨٬٤٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشاليه متشطب بالكامل اطلالة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٠٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٩٬٥٠٧٬٦٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بموقع مميز على اللاجون مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١١٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع قريب للشاطئ و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع مطله على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع قريب للبحر و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على بعُد خطوات من البحر قسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…