عقارات 2 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة

3,932 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية برايم لوكيشن فOgami لاجون فيو وبمقدم 5% وقسط

    Evergreen Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز استلام فوري بافضل موقع اقساط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز فى ازها متشطب بدون مقدم قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في مرحله مميزه

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٥٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (دايركشن وايت) 120م

    RE/MAX Avalon logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٣٤٧٬٣٠٩ جنيه

    شاليه للبيع دور اول فيو لاجون متشطب و غرفه ناني

    Triple S Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بإطلالة بحر كاملة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٧٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز قريب من الشاطئ بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون استلام سنه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع دايركت على اللاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • يَم بيتش بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شاليه

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل حتى 8 سنين واقل مقدم لشقة متشطبة(الساحل)

    Apart Real estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (هايد بارك - سي شور) 101 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٥٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر في سوديك رأس الحكمة كامل التشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر والاجون كامل التشطيب في رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم في The Med بخصم 44% فيو لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • يود البحر

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,يود

    1 - 2 غرفة

  • 15

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز غرفتين نوم في سيشور هايد بارك فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (هايد بارك - سي شور) 99 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٧٨٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٩٠٤٬٣٨٨ جنيه

    دوبلكس 122م تاني وتالت بحري ع اللاجون ف كالي كوست

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه 120م للبيع بأقل مقدم في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو البحر في هاسيندا ويست بجوار فوكا

    Property  Hills. logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • يَم بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٣٢٬٥٠٠ جنيه

    إطلاله بحر كامله و تشطيب مودرن-شاليه غرفتين-8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية صف اول بأقل سعر فىTHE MED على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم يطل على البحر للبيع في الساحل .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر الاطلاق في ازها رأس الحكمة مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٤ متر مربع

    ١١٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك على البحر بأقل سعر وقسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • ووتر كريك دايركشن وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabella
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,دايركشن وايت

    1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…