شقق 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 9

618 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٣٬٧٢٣٬٤٧١ جنيه

    شقة ريسيل 172م بسعر لقطة و وفيو مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٣٧٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 172م بسعر لقطة ولوكيشن مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٩٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٥٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 114م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شاليه للبيع بخصم 30% فى الساحل الشمالى

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٦٣٬٥١٦ جنيه

    شقة فاخرة 115م بفيو لاجون وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١١٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • مارينا 8 باي ذا ليك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الساحل الشمالي,العلمين,مارينا,مارينا 8

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في دايركشن وايت | فيو لاجون | استلام

    Blocks logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٩١٧٬١٦٦ جنيه

    شقة ريسيل 182م بافضل مكان وسعر مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٢٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فندق ادريس جولف -شقة فندقية للبيع في مراسي غرفتين

    East wing logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢١٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    جولف مارينا… رفاهية بإطلالة لا تقاوم

    BGCO Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٧٨١٬٢٥٠ جنيه

    شقة ريسيل 115م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٥٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • ليانا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Toledo Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ليانا

    2 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في مراسي – سيدي عبد الرحمن

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٠٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم لاجون شاليه متشطب بالكامل- قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٧٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% شقة فندقية متشطبة بالكامل فيو لاجون ف فوكا

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB استلام فوري بفيو بحر مباشره& لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل امام البحر وبجوار لافيستا

    Property  Hills. logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • لا بايا سيدي عبد الرحمن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emaar Alex
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,لا بايا

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story فندقيه متشطبه بالكامل بشاطئ خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر استلام قريبا جدا في أبراج العالمين

    Do estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٢٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العالمين الجديدة جاهزة للاستلام متشطبة

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قريب من البحر فيو بحيرة استلام فوري بالقسط

    New Avenue Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٢٠٬٠٤٤ جنيه

    شقة لقطة 139م بأفضل سعر وفيو مميز في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • ريتال نورث

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Retal Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ريتال

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٤٣٬٢١٩ جنيه

    شقة فاخرة 200م بأفضل راقي وسعر لقطة في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ف دور عالي بسعر متر 90 الف ف North Edge

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو كامل علي البحر وحده ف درو عالي وباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال 30 وحده فيو علي البحر بسعر متر 95الف

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى شاليه كامل التشطيب قسط فى رأس الحكمة

    متصدر

    Anchor for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • منتجع مونتيانو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Montyano Life
    الساحل الشمالي

    2 غرفة