شقق 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 22

620 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (The Gate 5 - العلمين الجديدة) 100 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (The Gate 5 - العلمين الجديدة) 174 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٩٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري بمقدم 480 الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 138م غرفتين متشطبة ع لاجون قسط ع12سنه

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 138م غرفتين متشطبة ع لاجون قسط ع12سنه

    Property Hills... logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • ايكو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٥٨٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,منتجع ايكو

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 138م غرفتين متشطبة ع لاجون قسط ع 12 سنه

    Property Hills... logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٨٦٨٬٤٧٥ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح على لاجون تسهيلات 9 سنوات

    Remax Professional. logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١١٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للسكن والمعاينه [تشطيب كامل] اطلاله خرافيه !

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م تشطيب سوبرلوكس للبيع فى سيدى كرير استلام

    Elite Groupe logo image

    سيدي كرير, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العلمين الجديده بمقدم 100 ألف فقط علي 12 سنة

    ICONIC logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • ليفير العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,ليفير العلمين الجديدة

    2 غرفة

  • 18

    شقة

    ٦٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 10 سنوات فيو مفتوح على اللاجون

    Remax Professional. logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٩٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام اخر صيف 2026 على الاجون فى قرية زهره

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (بالم هيلز - العلمين) 106 م

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ( Resale ) للبيع في بورتو ووك عمارة 124

    Elite Groupe logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مارينا 8 ( ارضى بجاردن )

    Next Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • الالتيني

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م تشطيب كامل بحري دور رابع

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٥٩٬٧٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 72م Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧١٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (العلمين - سيتي ايدج) 166 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الآن في سيلفر ساندس الساحل الشمالي

    AQAR One For Realestate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٦٥٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العلمين (نورث ايدج تاورز) 117 م

    RE/MAX Avalon logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • روزانا ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,روزانا

    2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تمتلك شقة مميزة للبيع في الحي اللاتيني

    AQAR One For Realestate logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م في الحي اللاتيني - فيو بحري

    Next Estate logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 101 م في Cali Coast ( الساحل الشمالي)

    Next Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ١٠٥٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه 136م متشطبة ع البحر مباشرة أقساط حتى 6 سنوات

    Value For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 77 م في مافي ( العلمين الجديدة )

    Next Estate logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • تاي باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    الساحل الشمالي,تاي باي

    2 غرفة