شقق 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 13

616 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع متميز بالحي اللاتيني أمام مجلس الوزراء

    AQAR One For Realestate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه امام ابراج العلمين Sea View بمقدم185 الف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م العلمين الجديدة - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على البحر - تشطيب كامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • كلارو سيلفر ساندز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فالعلمين الجديدة استلام فورى

    Property Hills Star logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 375 الف+ فوري ومتشطب مازرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز تطل علي البحر والبحيرة أبراج العلمين

    Sedra Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باطلالة على البحر ابراج العلمين الجديدة.

    Sedra Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بمقدم 10% متشطب بموقع مميز فى سي شور.

    Sedra Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٢٦٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٢١٬٧٣١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بمقدم 185 الف صف اول لاجون بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128م العلمين متشطبة فيو لاندسكيب فوري

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧١٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحر - تشطيب كامل مع تكيفات هواء

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليع متشطب بالتكييفات ع طريق الضبعه فيو بحر

    Closer logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بموقع مميز كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • جيفيرا من إنيرشيا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    2 غرفة

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح محدود شقة 120م متشطبة بالعلمين فوري على البحر

    متصدر

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع 95 م+ 90م رووف - مارسيليا بيتش 4

    Rokn Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٦٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بحري جاهزه للمعيشه امام فندق ريكسوس .

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه 5% مقدم بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • فندق وريزيدنس لو جراي بيتش

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 7
    المطور العقاري
    people & places developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 2 غرف دايركت على لاجون اقساط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى ابراج العلمين اعادة بيع بفيو البحر مباشرة .

    Sedra Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 114م العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا غزالة-شقة متشطبة151م بحري فيو اللاجون للبيع

    متصدر

    YaKan Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٤٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام 103م متشطبة في رأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • كورال هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,كورال هيلز

    2 غرفة