شقق 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 12

616 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (95م + 186م جاردن) مشروع D-bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٨١ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر متشطبة بالتكييفات فى ابراج العالمين

    Vida Solutions logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للسكن و متشطبه بالكامل علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 198م بأقل سعر وفيو مميز في مراسي جريك

    Onyx for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٩٨ متر مربع

    ١٢٩٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م في مراسي كاتانيا بالفرش والأجهزة

    Onyx for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • سولي كوست ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٢٣٬١٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    seif development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,سولي كوست ريزورت

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 135م في الحي اللاتيني بلوكيشن بحر ومتميزة

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٣٬٨٥٠ جنيه

    شقة فاخرة 122م بمكان مميز بالحي اللاتيني بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الابراج استلم شقة متشطبة بفيو بانورامي

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٢١٬٢٨١ جنيه

    شقة فاخرة 143م بأقل سعر وفيو مميز في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٢٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٨٥٬٢٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في رأس الحكمه علي فيو لاجونز |بالتقسيط

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • داون تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٧٬٣٥٠ جنيه

    امتلك شقة 89متر روعة باقل سعر في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٢٤٬٥٨٢ جنيه

    امتلك شقه مميزة 140م بفيو روعة في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 580,000ج=شقة+جاردن+صف اول لاجون+3 دقائق للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه وجاهزه للمعيشه ع البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه ع البحر في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • سمر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٤٣٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سمر

    2 غرفة

  • 7

    شقة

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشه للبيع في فندق ڤيدا مراسي

    I-Move logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٠٩٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر دايركت علي البحيره في مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه بالتكيفات باقل سعر وبدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٧٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٧٩٬٢٨٧ جنيه

    شاليه رائعة 127م مطلة على المساحات الخضراء للبيع

    AK Circle logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول بحر متشطب بالاجهزهه+التكيفات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • شماسي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٣١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SERAC Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,شماسي

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 740 الف+ بحري فوري ومتشطب بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 2 غرف دايركت على لاجون اقساط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه امام فندق ريكسوس

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقه متشطبه بالكامل جاهزه للاستلام

    Tradmark Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع