شقق 2 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 17

415 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بالحي اللاتيني بحري بسعر مميز كاش

    Horizen For Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٢٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 197م ( The Gate-05 ) العلمين

    Inspire Homes logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١١٣٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بـمدينه العالمين الجديده بـمقدم 90 الف

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٦٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119م العلمين اقرب استلام تشطيب كامل بسعر مميز

    Inspire Homes logo image

2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٢٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 84م ( The Gate Towers ) العلمين

    Inspire Homes logo image

2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م داون تاون العلمين ( فيو علي pool )

    B-connect Real Estate logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 135متر بدون مقدم وتقسيط على ٦ سنين

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182م الساحل الشمالي (أبراج العلمين )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٠٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (أبراج العلمين - العلمين الجديدة) 114 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (مزارين تيفاني - العلمين الجديدة) 139 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٢٨٬٥١١ جنيه

    شقة للبيع (مزارين ريا - العلمين) 150 م

    RE/MAX Avalon logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العلمين (ابراج العلمين) 115 م

    RE/MAX Avalon logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع فيو بحر (قرية أريبا) كيلو 90

    RE/MAX Avalon logo image

    اريبا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٩٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 136م ابراج العلمين الايقونيه(The Gate 5)

    RE/MAX Avalon logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢٤٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جديدة في الحي اللاتيني بمدينة العالمين الجديدة

    Smart Medium logo image

2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٢٥ جنيه/متر مربع