شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 9

7,857 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه غرفتين متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬١١٦٬٦٤٠ جنيه

    شاليه متشطب دور ثان استلام 2026

    The Polygon logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع لقطة متشطب بالكامل استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه لاجوون فيو للبيع تشطيب راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٦١٥٬٧٧٧ جنيه

    شاليه صف اول على البحر متشطب بالكامل للبيع فى رملة

    TREX logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب صف اول علي البحر مزارين العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب بريميم خطوات من البحر بقسط مرن قريب مالمطار

    متصدر

    Q Sequoie logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٣٢٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٤٠٬٣٣٤ جنيه

    شاليه بتراس و على اللاجون في هااسيندا ووترز

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ١٢٨٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بأقل مقدم في رأس الحكمة و استلام فوري

    Property Group logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬١٧٤٬٦٤٣ جنيه

    شاليه مميز مباشرة على اللاجون

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١١٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات و المطبخ فى ازها رأس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بروف للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ألمازا باي بموقع بحري مميز

    Crafters Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٨٣ متر مربع

    ٢٢١٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع غرفتين في الماظه باي استلام فوري

    Crafters Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مقدم 5% قسط ع 10 سنين في هاسيندا ويست

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع في سولت الساحل - بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٩٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مقدم 5% قسط ع 10 سنوات في هاسيندا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدن الامارات تطرح شاليهات متشطبه عالبحر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بسعر اللونش وفيو ممتاز باوجامي من سوديك

    Realm Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل غرفتين متشطب سي فيو | بسكالا سي فرونت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري sea view بمقدم 185 الف تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع