شقق 1 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي

318 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أحسن لوكيشن في الحى اللاتينى بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة مفروشة بالكامل استلام فوري مراسي

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سويت غرفه للبيع ف ادريس بيتش فيو مميز بحري

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من مدن الاماراتية الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٤٣٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • جون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٧٨٤٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,چون

• 7

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في دور فوق 25 وحده بفيو اللاجون وريكسوس والمارينا

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اعمار مراسى فيدا 1 غرفه خدمه فندقيه متشطبه 106متر

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالكامل بأقل سعر فيو علي البحر

    IRTKAZ logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١١٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٥٬٥٣٥ جنيه

    استوديو للبيع في سيدي عبد الرحمن – الساحل الشمالي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٣٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • ذا ايلاند مارينا 5

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٨٤٬٦١٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الساحل الشمالي,العلمين

• 8

    شقة

    ١٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال 20 وحده بفيو علي البحر واللاجون-جراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أزها رأس الحكمة: حيث تلتقي الفخامة بزرقة البحر

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب في مراسي للبيع استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بإطلالة مباشرة في مراسي مارينا 1

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

• 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده بأطلاله رائعه ودور عالي بسعر 85 للمتر-جراج

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٨٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع البحر متشطبه بالفرش والاجهزه باقل سعر-الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف اول علي البحر في مارينا ٦

    Selection Code logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مطله على البحر | استلام خلال سنه| قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع صف اول علي البحر | تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • شور ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

• 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% شقة بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

1

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شقة بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 89 م , الحي اللاتينى العلمين الجديدة

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في جولف مراسي | غرفة نوم واحدة

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٤٨٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فوري في مارينا 5متشطب بالتكيفات بالفرش

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي