شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 7

2,209 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل مطل على اللاجون بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز مطل على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر غرفة واحدة بأقل سعر في راس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مزارين شاليه أرضي بحديقة، فيو أبراج

    Marina Home logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في جرييك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في مارينا مراسي يرى حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٩١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب راقي للبيع بالتقسيط سي فيو ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٥٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب راقي للبيع تقسيط لاجوون فيو ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم للبيع فى ازها تشطيب كامل وتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب راقي للبيع بالتقسيط بفيو مميز ارقي موق

    Square Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى بمقدم 850 ألف وتقسيط 8 سنين

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٤٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب راقي للبيع بالتقسيط بفيو مميز ارقي موق

    Square Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بخصم شاليه باطلاله علي البحر 1 غرفه متشطب

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بخدمة فندقية تشطيب كامل على الاجوون

    Inn Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز فيو مفتوح بحري بالفرش في كاتانيا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مفتوح بحري في كاتانيا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشاليه بإطلالة مباشرة على القناة في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٨٣٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شاليه متشطب بالتكيفات للبيع في Azha

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بالتقسيط نايا راس الحكمه

    Compound Hekaya logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام الفوري متشطب بالكامل موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 49م بالجراج في زهره الساحل الشمالي

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب راقي للبيع بالتقسيط سي فيو بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا ف نايا باي فيولاجون جاهز للسكن فوري

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شالية متشطب للبيع بأقساط-المصيف

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٤٢٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب في نايا باي الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع