شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 2

2,202 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٤٩٬١٣٢ جنيه

    للبيع بسعر مميز شاليه غرفه فيو علي اللاجون متشطب

    S signature logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شاليه بروف غرفه استلام 2026 في جايا

    S signature logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم للبيع فى ازها تشطيب كامل وتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلاله دايركت على اللاجون بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالمطبخ والتكييفات في سولاري باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن بالفرش والاجهزة في الساحل بالقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع في جريك – مراسي

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في فندق مراسي العلمين علي البحر

    The Way logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٠١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٩٥٢٬٤٢٠ جنيه

    شاليه في بورتو جولف River side \ SA01091

    Dk REAL ESTATE logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٣١٬٠٦٣ جنيه

    شالية للبيع ب كون الساحل راس الحكمه سعر مميز جدا

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٥٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مفروش مراسي للبيع اعمار

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٥٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بجاردن بمقدم 450 الف بالتقسيط بالساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه بحديقة 161م | إطلالة لاجون | أزها

    Oqood Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٩١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكييفات للبيع بمقدم1,3مليون ع البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسال في فوكا باي رأس الحكمة استلام قريب

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1-Bedroom Chalet Overlooking Lagoon, Over 10 Years

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسال بالتقسيط فوكا باى بوول فيو رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس خدمات شاملة

    Remax Professional. logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة مع تيراس فيو بحرى

    We are consultancy logo image

    ذا كريبس جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه لاجون فيو اقل سعر بدون مقدم قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة باطلالة مباشرة ع البحر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة باطلالة مباشرة ع البحر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام الفوري بمقدم 5% وقسط 9 سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع