شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي

2,207 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول اميز شاليه بLifestyle اماراتي بخدمه 5-Star

    Falcon for Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 55م الساحل الشمالي - Q north

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه لاجوون فيو تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول لاجون في سيشور متشطب

    Selection Code logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر متشطب بالفرش والاجهزه والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 65 م صف اول على البحر fully finshed من هايد

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٨٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب للبيع في صافية الساحل الشمالى فيو بحر

    Z Investments For Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه صف اول على البحر fully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله كامله على لاجون للبيع بقسط 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ١٠٢٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه بوول فيو للبيع تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو متشطب بالتكيفات 200 متر من البحر بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول عل اللاجون والبحر تسليم بعد سنة

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٢٤٬٨٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سي شور – Hyde Park رأس الحكمة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٣٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 65م رأس الحكمة - Naia Bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٨١٬٣٦٦ جنيه

    لوفت متشطب بالتكييفات-استلام 4 شهور- أقساط حتى2031

    Scout Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل فيو لاجون في كالي كوست

    RE/MAX Everest logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل للبيع في شماسي سيدي عبد الرحمن

    Property Hills Star logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحده تشطيب كامل في D Bay-تقسيط حتي2034

    RE/MAX Everest logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٤٧٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسينداوست-غرفه متشطبه-استلام فورى

    Premises logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ( Q Bay - العلمين )

    RE/MAX Avalon logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل فيو لاجون و البحر مباشر في سيلفر ساندز

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن متشطب بالتكيفات والمطبخ 0% مقدم

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفه استلام 2026سي فيو بمقدم 10% وقسط عل 7س

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع