شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في راملا

13 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحدة باطلالة مباشرة ع البحر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في موقع مميز على بحيرة مباشرة بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر لقطة في رأس الحكمة بأقل مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو بأقل مقدم 5% في الساحل مع مدن

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٧٧٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اقساط متشطب في مدن رأس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدن راس الحكمه تشطيب كامل في بيتش بلازا - مدن

    New Avenue Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد دقيقة من البحر بالتقسيط على 8 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٧١٬٤٥٠ جنيه

    استلم الصيف ده شاليهك متشطب بالكامل بتقسيط 10 سنين

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شاليه غرفة خطوات للبحر بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه دايركت على اللاجون بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت لاجون، أطول فترة سداد، وأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالمطبخ والتكيفات سعر مش هيتكرر مع مدن

    IRTKAZ logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع