منازل مزدوجة للبيع في مراسي, صفحة 4

120 عقارات أخرى
  • 23

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحة خاص على البحيرة موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر مطل على الجولف للبيع - بلانكا مراسي

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مطله علي الجولف اول صف - تشطيب فاخر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين استلام فوري بالتقسيط 3 صف للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز مفروشه بالكامل فى بلانكا مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بحمام سباحة للبيع يطل ع الجولف والبحيرة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بحمام سباحة للبيع يطل ع الجولف والبحيرة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز متشطب بالكامل للبيع بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٩٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بموقع مميز ومتشطب بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٤٧٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر | فيردي ماراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٣٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل علي جولف مباشرة جاهز للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش يطل على اللاجون استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع أو ايجار فى مراسى بلانكا

    I-Zone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل للبيع بمراسي اعمار

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٢٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز بحمام سباحة | فيرونا ماراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ١٠٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٥٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول ع البحيرة للبيع متشطب مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٣٢٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع متشطب بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين يطل ع لاند سكيب للبيع متشطب بالكامل مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ١٦٧٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بحمام سباحة للبيع يطل ع الجولف والبحيرة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في فيرونا مراسي موقع بحري مميز

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس متشطب في مراسي في فيرونا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر في ماراسي فيرونا من إعمار ٢٦٨م

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٣٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع متشطب بالكامل استلام فورى فى مراسى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل بحمام سباحه خاص للبيع

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥٩٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس جولف ڤيو بحمام سباحة خاص

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع