منازل مزدوجة للبيع في مراسي, صفحة 2

119 عقارات أخرى
  • 21

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب لوكشن مميز اقل من سعر الماركت

    IRTKAZ logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مباشرة على البحيره مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مراسي للبيع في إيزولا - مراسى الساحل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توينهاوس رائع ومميز 361 متر 4 نوم مفروش بالكامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل بمراسي الساحل الشمالي فوري

    Mr .Estates logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في بلانكا مراسي الساحل الشمالي

    Arabia For Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو مفتوح في فيرونا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على البحيرة مباشرة بموقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس أقل من سعر السوق بحري في فيرونا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس – موقع مميز صف أول بإطلالة على الجولف

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحة خاص في فيرونا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه فيلا للبيع بحري متشطبه و مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في مراسي تشطيب كامل فيو علي جنينه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميديل تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل بمراسي اعمار

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٦٧ متر مربع

    ٩٦٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروشة بالكامل للبيع في مراسي فيرونا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل للبيع جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٤٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس صف اول من البحر بتقسيط على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٤٠٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على اللاجون مباشرة في مراسي موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في مراسي يرى جزء من اللاجون بحري بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ١٧١٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس اول صف عالجولف واللاجون تشطيب سوبرلوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مراسي متشطب بالكامل بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بإطلالة مباشرة على اللاجون في ريفا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع متشطب بالكامل مراسي اعمار

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع