منازل مزدوجة للبيع في كالي كوست

16 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري تشطيب كامل في راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس sea view للبيع تقسيط 5 سنوات

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في راس الحكمة علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام موقع مميز بالتقسيط علي 5س

    Tradmark Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين متشطب بحمام سباحة استلام شهور فيو بحر

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٣٥٬١١٨٬٤١٥ جنيه

    توين هاوس علي البحر استلام فوري في رأس الحكمة | 5س

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٤٥٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين مميز صف اول بتقسيط على 8 سنوات لاول مره

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا242م بفيو بحر متشطبه استلام فورى بمقدم7 مليون

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٣٠٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع ف قرية كالي كوست استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي اللاجون متشطبة للبيع في الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدوده5%توينتهاوس مقدم اقساط 10سنوات سي فيو

    Square real estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام في راس الحكمة توين هاوس للبيع علي5سنين

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام فوري علي اللاجون بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس Sea View متشطب استلام شهور North Coast

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس متشطب للبيع في قلب راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٩٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز في كالي كوست بفيو لاجون وبحر

    Merak Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع