عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 26

758 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع اقل من سعر السوق - امواج

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بأمواج للبيع فيو حمام سباحة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 180م في أمواج مفروش ومتشطب بالكامل

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شاليه بالفرش بحديقة كبيرة صف ثاني جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 230م بحري صف أول جولف في هاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 170م بحري في جريك مراسي فيو حمام سباحة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة بأقل سعر شاليه للبيع قريب من البحيرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 220م 3 غرف أرضي بحديقة 250م في هايسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي شيل الساحل الشمالي | دوبلكس مع روف ( سي فيو )

    Grey Parrot Realty logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5 % وتقسيط علي 12 سنة في قلب سيدي عبدالرحمن

    متصدر

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك بأقل مقدم متشطبة في قلب سيدي عبدالرحمن

    متصدر

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة للبيع سي فيو وعلى حمام السباحة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه صف أول جولف بحمام سباحة خاص

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أرضي للبيع أقل من سعر السوق

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز شامل الفرش والأجهزة للبيع بسعر رائع

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري فاخر للبيع يشمل الفرش والأجهزة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مميز للبيع مفروش مع حديقة خاصة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف تشطيب كامل للبيع فى امواج موقع مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اليه للبيع في قريه امواج 146م ارضي بجاردن بالفرش

    Dk REAL ESTATE logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف للبيع بالفرش في امواج الساحل الشمالي

    Abrag 2 logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي كاتانيا، مفروش بالكامل.

    Capital Lords Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في - مراسي بلانكا

    Capital Lords Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع في مراسي جريك

    Capital Lords Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٣٣٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي، الساحل الشمالي

    Capital Lords Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 170م في مارينا مراسي بحري وحديقة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…