عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 25

758 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قريه بلومار بالفرش

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلومار وادي دجلة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Marassi – تشطيب كامل ومفروش

    Beltone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور 175م² للبيع 3 غرف نوم موقع ممتاز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 255م أول صف جولف وبحيرة في هاسيندا

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 170م في مارينا مراسي بحري وحديقة خاصة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع 146م بحديقة خاصة تشطيب وفرش كامل

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 140م بحديقة خاصة في بلانكا مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مباشرة على البحيرة وحمام السباحة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه سينيور دور أول بروف بحري وسعر ممتاز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه جونيور أرضي بحديقة خاصة مفروش

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ومفروش بالكامل للبيع بحديقة 230م

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 220م أرضي بحديقة بحري صف ثاني جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع صف أول جولف وبحيرة بموقع نادر

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على الجولف مباشرة سينيور شاليه مميز للبيع مع روف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر سينيور شاليه للبيع + روف صف ثاني جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شاليه جونيور كورنر بحديقة قرب المسبح

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه سينيور مفروش صف ثاني جولف مع روف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع على حمام السباحة مباشرة و سي فيو

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز وإطلالة مباشرة على المارينا

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 230م بحري صف أول جولف في هاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل مفروش للبيع 140م في بلانكا مراسي

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي 3 غرف للبيع على حمام السباحة مباشرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو مسبح في أمواج بحديقة وسعر مميز

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٧١٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري للبيع في ريفا مراسي فيو مسبح

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف نوم ماستر يرى البحر والبول هاسيندا وايت

    SG Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…