عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 23

758 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه أرضي بجاردن صف أول جولف وبحيرة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز بحري ڤيو مسبح وقريب من الأكوا

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بامواج الساحل الشمالي

    CRV Real Estate Services logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في سيشيل سيدي عبدالرحمن

    CRV Real Estate Services logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى امواج سيدى عبدالرحمن الساحل

    CRV Real Estate Services logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سينيور شاليه صف ثاني جولف بروف مفروش بالكامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بسعر لن يتكرر خطوات لبحيرة كوستا

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية 3 غرف استلام نص مفروش فيو مميز الساحل

    Apart Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي مميز بحري في تلال الساحل الشمالي

    Gold Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع صف أول جولف بحري مفروش بالكامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جنيور شاليه مميز للبيع بحديقة خاصة مفروش بالكامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع صف أول جولف ڤيو بحيرة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس مراسي ريفا يطل على حمام سباحة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ١٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 146م بأمواج بحري ومطل على حمام السباحة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع فيو حمام السباحة في هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥١ متر مربع

    ٨١٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شاليه بجاردن للبيع ومفروش في هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور للبيع على حمام السباحة في هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-سنيو شاليه اقل سعر متاح ف الماركت مفروش كامل

    Gate real estate marketing logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا مراسي على الكنال مباشره

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٩١٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحرية في أمواج – مفروش بالكامل

    Beltone logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري ارضي بحديقة - بلومار وادي دجلة

    Wdeals for real estate logo image

    بلومار وادي دجلة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع شاليه فاخر بإطلالة مباشرة جولف ولاجون

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ف مارسيليا بيتش 4 مرحله اولي 135م حمام

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أمواج مفروش بالكامل بسعر مميز

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه للبيع في مراسي موقع مميز

    Premises logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…