بنتهاوس (روف) 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في مراسي

16 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري و مفروش فيو على حمام السباحه في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٢٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع أول صف لاجون في مراسي بلانكا

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس إطلالة مباشرة على أكبر حديقة في كاتانيا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ١٢٤٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ١٢٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في ماراسي | مفروش بالكامل

    Beltone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٦٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بكاتانيا 209م مفروش موقع مميز 3 نوم

    Apex Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٠٦٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بلانكا مراسي بالفرش على اللاجوون

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بحري يرى الجولف بالفرش في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع تراس كبير للبيع في بلانكا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٢٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في مراسي بلانكا –مفروش بالكامل

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في مراسي كاتانيا الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٤١٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع استلام فوري و متشطب بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٦٦٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باينت هاوس 3 غرف بسعرأقل من سعر السوق على الغولف

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3غرف للبيع مفروش بالكامل - مراسي فيردي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١١٧٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في مراسي كاتانيا بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف | المراسي | مفروش بالكامل

    Good Vibe Homes logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ١٢٤٬٣٣٨ جنيه/متر مربع