عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 10

337 عقارات أخرى
  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في مراسي بلانكا

    Ammaier for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة فاخرة | Marassi | فيو مباشر اللاجون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شاليه 120م في كتانيا موقع مميز

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو بحر للبيع في أدريس بيتش

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في أدريس بيتش

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فوري مفروش مارينا مراسي فيومميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي فيردي فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٨٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في أدريس بيتش مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه بحديقة خاصة وفيو مباشر على اللاجون

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٠٦٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٤٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع قريب من المارينا والمسبح

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه باقل سعر في مراسي - مفروش بالكامل

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٦٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (ريسيل) ف مراسي مارينا اطلالة بحرى مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فيردي مراسي بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فيردي مراسي بأقل من سعر السوق

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٢١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي على حمام السباحة ومفروش في كاتانيا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع -فيو حمام سباحة في مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع على حمام السباحة مباشرة

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 142 م للبيع سي فيو - مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية بجاردن علي حمام السباحة - مراسي -

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل في مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه غرفتين ارضي مفروش - مراسي فيردي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فيو جانبي علي حمام السباحه في مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٢٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية سي فيو للبيع في فيدا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع -فيو جانبي على المارينا - مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي حمام السباحة مباشره شاليه للبيع - مارينا مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع