عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في ذا مد, صفحة 2

27 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز على الاستلام متشطب فيو بحر على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بإطلالة مزدوجة تشطيب كامل بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٢٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

1