شقق 1 غرفة نوم مفروشة للبيع في مراسي

9 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة مفروشة بالكامل استلام فوري مراسي

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سويت غرفه للبيع ف ادريس بيتش فيو مميز بحري

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اعمار مراسى فيدا 1 غرفه خدمه فندقيه متشطبه 106متر

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بإطلالة مباشرة في مراسي مارينا 1

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سويت مفروش للبيع في ادريس بيتش اوتيل على المارينا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا فيو مباشر على القنال بحري لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في ليا امام حمام السباحة مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٩١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش مع الأجهزة في مراسي على حمام سباحة

    Do estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٨١٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 87م بالفرش والأجهزة في مراسي مارينا

    Onyx for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٥٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع