بيوت و فلل مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 26

902 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في سي شيل سيدي عبد الرحمن

    Dk REAL ESTATE logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٤٩ متر مربع

    ١٠٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اطلالة كاملة للبحر في CEASAR سوديك مفروشة

    Allocate Real Estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ١٨١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع مارينا 7 اول صف بحر

    Marina Season logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 350م مع حمام سباحة بهاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع – قرية ديمورا | الساحل الشمالي

    عقار مارينا logo image

    ديامورا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬١٠٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا متشطبة مع مدن الاماراتية خصم 30%

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٧٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره عالجولف للبيع في كمبوند مراسي اعمار

    West City logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬٦١١ متر مربع

    ١٠٢٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون فيلا 5 غرف بحري ريسيل في مراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٦ متر مربع

    ١٥٠٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الساحل راس الحكمة VIP ماونتن فيو صف اول

    Experts Real Estate Investment logo image

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7+

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه صف اول عالبحر للبيع ف مارينا 5

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول جولف بحري للبيع مميزة بمسبح

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    G-Villa صف أول فيو البحر و اللاجون مفروشة

    Blu Real Estate Marketing logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٤٨٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    G-Villa مفروشة تري البحر و اللاجون استلام فورى

    Blu Real Estate Marketing logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٤٨٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بانورامية على البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مفروشة بحري100% ع ثاني مصطبة ڤيو بحر+لاندسكيب

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع-قرية هايدي الكيلو57 - بحر مباشر

    Remax Top Agents logo image

    هايدي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    7

    5

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة اول صف بحر-بالفرش كامل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بقرية مارينا 7 الساحل الشمالي .

    EnGaZ Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاني صف بحر في مارينا ١ بحمام سباحة ١٢٠٠م

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة صخرية في مارينا ٥ فيو مفتوح

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة صخرية في مارينا ٦ فيو واسع مفتوح

    متصدر

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ناصية في جزيرة ٦ مارينا ٦ اول صف بحيرة صخرية

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مغري اول صف بحيرة رملية مارينا ٥

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع في مارينا 5 – فيلا زمردة أول صف بحيرة

    Dark Real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للبيع في مارينا 5 فيلا زمردة بحري

    Dark Real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع