بيوت و فلل مفروشة للبيع في هاسييندا باي

83 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا ڤيو بحر مفروشة للبيع بموقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز اقل من سعر السوق في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة مميزة 1400 متر فيو اللاجون فيلا فاخرة

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع مسبح خاص للبيع | هاسيندا باي

    Crown properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – هاسيندا باي 170 متر

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة فى هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 350م مع حمام سباحة بهاسيندا باي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في هاسيندا باي سيدي عبدالرحمن

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر فيلا بحمام سباحة خاص - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع ارض 1150م نصف فرش بحمام سباحة خاص

    The Way logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس سنيور بنتهاوس علوي بروف ١٩٠ متر مفروش

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس سنيور بنتهاوس علوي بروف ١٩٠ متر مفروش

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو بحر مباشر

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هاسيندا باي متشطبة بالكامل بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع مباشرة على الجولف بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز قريب من الشاطئ في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحه خاص في هاسيندا باي 5 غرف

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز متشطبة بالكامل بالفرش هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه خاص للبيع في هاسيندا باي

    Elegant Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيلا في هاسيندا باي موقع مميز جدا

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارقى واتر فيلا ترى البحر - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٧٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون فاخرة للبيع في هايسيندا باي

    Home Select for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا جولف مفروشة للبيع بموقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا جاردن مفروشة للبيع بموقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٥٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بتشطيب وفرش راقي وحمام سباحة خاص

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع