بيوت و فلل مفروشة للبيع في مرسيليا بيتش 4

10 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كابيلا للبيع في مارسيليا بيتش 4 بفيو Pool

    Elegant Home logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص بقرية مارسيليا بيتش 4

    Elegant Home logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الفريد فيو حمام السباحه للبيع في مارسيليا 4

    Elegant Home logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كابيلا فى مارسيليا 4 كود الوحده : SV01081

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏قصر للبيع مارسيليا بيتش (4) نموذج الكترا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٦٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • مرسيليا بيتش 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مرسيليا بيتش 4

    3 - 5 غرفة

  • 21

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 280م ترى البحر بحديقة خاصة مفروشة بالتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف مفروشة سوبر لوكس بحديقة وحمام سباحة خاص

    Value For Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالساحل مارسيليا بيتش 4 موقع متميز بحري

    Zein for real estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاصف أول بحر للبيع في مارسيليا بيتش 4-فيو مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٦٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حمام سباحة جراج خاص السعر شامل الاثاث والتكييفات

    Remax Professional. logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع