شاليهات مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 7

713 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز وإطلالة مباشرة على المارينا

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع صف ثاني مارينا فيو حمام سباحة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٧٢٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب سوبر لوكس للبيع بالفرش والأجهزة

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام سباحه مفروش امام مراسي بسعر6مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فرش راقي فى مارينا2 مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو على لايك و جولف شاليه فى بلانكا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر الماركت شاليه للبيع فى فيردي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع فى فيردي مراسي باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه غرفتين على حمام السباحة في فايا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٥١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 97م في مراسي مفروش بالكامل

    AK Circle logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع مميز يرى 2 حمام سباحة بحري في المارينا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٨٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يرى جزء من القنال لقطة في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور صف اول علي البحر متشطب بالفرش-mercon

    Falcon for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على القناة في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كاتانيا مراسي بحري مفروش بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١١٩٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي مارينا ٢ تشطيب كامل بالاجهزه بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بمراسي كاتنيا

    متصدر

    Massar logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز ومفروش بالكامل في مراسي بإطلالة رائعة

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى لوكيشن في مراسي – صف أول مارينا 1

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن ل غرفتين متشطبة باقل سعر جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٧٣٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل بالاجهزة و التكيفات

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٨٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحيرة في كتانيا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري ريسيل في مراسي فايا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٦٬٣٠٧ جنيه/متر مربع