شاليهات مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 2

713 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع ف مراسي مارينا ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أقل سعر ريسيل ارضي بجاردن متشطب بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع بحري سي فيو - مارينا مراسي

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سويت غرفه (العنوان) ذا ادريس مراسى

    We Comm logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش في ليا مراسي بأقل سعر في الماركت

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه – موقع مميز جدًا بحري بفيو على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة بالفرش في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بجاردن على حمام السباحة في مارينا 2

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش في فايا بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 110م مفروش في مارينا بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه, مارينا فرونت - مراسي - الساحل الشمالي

    متصدر

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي كتانيا للبيع بالفرش كامل

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي - فيو بول بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي مارينا1- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و مفروش فرش هاي اند

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مراسي – كتانيا

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه على القنال مباشرة 3 غرف نوم - مراسى

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٠٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شاليه للبيع في مراسي ارخص من سعر السوق بالفرش

    Realtors logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٧٥٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش للبيع في مراسي فايا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٦١٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بسعر لقطه في مراسي مارينا1-استلام فوري

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري بإطلالة مباشرة على القنال شامل الفرش والاجهزة

    Selective logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز متشطب بالكامل استلام فوري بدون اقساط

    Selective logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر ف الماركت شاليه ف مارينا ويست مراسي

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأثاث شيك جدا جدا فيو مباشر عالجولف واللاجون

    Corporate Deals logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع