شاليهات مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 10

505 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول واخد فيو خطير للبحر بتشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دبل فيو تشطيب كامل باقل مقدم واطول فترة سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600الف شالية ديركت لاجون تشطيب كامل علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700الف شالية فيو بحر تشطيب كامل علي8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شالية بجاردن دبل فيو تشطيب كامل 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه125م 3غرف استلام فوري متشطب بالفرش فيو مميز.

    S signature logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في جايا الساحل الشمالي - أرضي بجاردن (بحرى صر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف شالية يطل على البحر تشطيب كامل و مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو مميز على البحر بقسط 8 سنين.

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو مميز على لاجون بقسط 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع لاجون فيو \10%مقدم @اوجامي

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول بحر رأس الحكمة متشطب بالتكييفات فوري

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجون فيو متشطب للبيع في the med

    AK Circle logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٧٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف متشطب ومفروش ب جريك | خطوات للبحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٧٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن ڤيو رأس الحكمة (نيو رودس) | جاهز ل

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن دبل فيو تشطيب كامل واقساط تصل 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع