بيوت و فلل للبيع في هاسييندا باي, صفحة 3

183 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس سنيور بنتهاوس علوي بروف ١٩٠ متر مفروش

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه الترا مودرن برايم لوكيشن

    متصدر

    Capital Broker logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للغاية على البحر مع بحمام سباحة خاص

    Do estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ٢٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه فيلا صف تانى من البحر على اللاجون

    SG Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر امتلك فيلا لوكيشن مميز بالتقسيط متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فيو بحر لوكيشن مميز بالتقسيط متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أقل من السوق سي فيو متشطبة بالكامل

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس سنيور بنتهاوس علوي بروف ١٩٠ متر مفروش

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جاهزة للسكن فى هاسيندا باي بجوار مراسى

    Property  Hills. logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٣٥٧ متر مربع

    ٣٨٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو بحر مباشر

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر امتلك تاون هاوس لقطة 5% مقدم |

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هاسيندا باي متشطبة بالكامل بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع مباشرة على الجولف بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز قريب من الشاطئ في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحه خاص في هاسيندا باي 5 غرف

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هاسيندا باي مع حمام سباحه فيو علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز متشطبة بالكامل بالفرش هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على البحر للبيع في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه خاص للبيع في هاسيندا باي

    Elegant Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص و چاكوزي في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيلا في هاسيندا باي موقع مميز جدا

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح فيلا متشطبة قريبة من البحر فى هاسيندا باى

    Property  Hills. logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارقى واتر فيلا ترى البحر - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٧٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا "7 نجوم" صف أول جولف للبيع في هاسيندا باي -

    Next Door Consultancy logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب امواج ب اقل سعر في الماركت

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع