بيوت و فلل للبيع في راملا, صفحة 6

173 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بحرية من 5 غرف نوم بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارمنى فيلا صف اول بانوراميك فيو بالتقسيط !!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٣٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا استلام فوري متشطبه بالتكييفات في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 5% علي 8سنين بالتكييفات فيو بحر ولاجون

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجون - فيو مفتوح ومميز من كل غرفة

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استـلم فوري - Sea View - صف أول لاجون - متشطبـة

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على البحر مع كابين خاص علي 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    400 متـر من البحر - دايركت لاجون - تشطيب Luxury

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٩٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,100,000 = متشطبة+ ACs صف أول لاجون + Sea View

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٤٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو على البحر بمقدم5% و قسط على 8 سنين.

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جاهزه للاستلام باطلاله كامله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٨٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك مطل على البحر بدفعة أولى 5% اقساط 8س

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 4غرف نوم بانوراما على البحر على8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 4غرف نوم بانوراما على البحر على8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ٩٦٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٣٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بموقع مميزه مباشره على البحر و لاجون!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس مجهز بإطلاله على البحر و لاجون !

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٠١٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في رملة بأطلالة البحر

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! فيلا مكتملة التشطيب و بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! فيلا مكتملة التشطيب و بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 4 غرف دبل في بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قريبة من الشاطئ بتقسيط مريح على 8 سنوات فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ١٩٨٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باطلالة على البحر فيلا متشطبة بالبول - استلام سنة

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٩٦ متر مربع

    ١٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 3 غرف نوم تشطيب كامل صف أول على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٢٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع