بيوت و فلل للبيع في ازها الساحل الشمالي

129 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٤٤٣٬٧٦٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر إطلاله مزدوجه بسداد مرن استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٩٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٨٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مجهزه بالكامل صف اول للبحر بسداد مرن !

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بشاطئ خاص مجهز كاملا أفضل سداد و أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٨٨٧٬٥٩٠ جنيه

    استلام خلال أشهر بأفضل سداد-تاون هاوس مباشر للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المستقلة كاملة التشطيب بمقدم فقط 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في الصف الأول بأقساط على مدى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك فيلا على البحر واللاجون على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل مقدم 10% بالتقسيط علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٠١٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو تاون هاوس بأقل مقدم 10% بالتقسيط علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٠١٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة كاملة على البحر في أزها و قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • نورما أزها 2 الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٤٠٦٬٢٣٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 - 5 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر فيلا متشطبة مطل علي البحر مقدم 0% .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى موقع مميز على البحر وقسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 4 غرف ع البحر بافضل لوكيشن ع 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله عالبحر - صف سادس على اللاجوون - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٢٧٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر استلام فوري مشطبة بالتكيفات باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٥٧٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • لوناس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٣٢٧٬٠٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار صف اول على البحر واخده فيو عظيم مجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله دايركت لاجون بحري بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا جاهزة للسكن فيو بحر كامل علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلاله كامله على البحر بمقدم 0% متشطبه

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بخصم فيلا باطلاله علي البحر 4 غرفه متشطب

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ازها نورث راس الحكمة 5% تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨١٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في ازها الساحل بأطلالة البحر

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف بلوكيشن مميز ع البحر واطول سداد .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بإطلالة مباشرة على البحر بمقدم 5% أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٢٢ متر مربع

    ٢١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع