عقارات للبيع في مركز الحمام, صفحة 5

139 عقارات أخرى
  • 24

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى

    Next Estate logo image

    رامتان, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٥٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (دعاء السماء) 600 م

    RE/MAX Avalon logo image

    دعاء السماء, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مارسيليا بيتش 1) 135 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مرسيليا بيتش 1, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (نيس 4) 110 م

    RE/MAX Avalon logo image

    نيس 4, نيس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٤٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 85 م ليانا - الساحل الشمالي

    Next Estate logo image

    ليانا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 550م + حمام سباحة - الساحل الشمالي

    B-connect Real Estate logo image

    مركز الحمام, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أسمع صوت البحر من شباك غرفتك

    AQAR One For Realestate logo image

    منتجع ايكو, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بحديقةو فيو لاجون استلام فورى بالتقسيط

    مرسيليا بيتش 2, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بحديقةو فيو لاجون استلام فورى بالتقسيط

    مرسيليا بيتش 3, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بحديقةو فيو لاجون استلام فورى بالتقسيط

    Bungalows North Coast, بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك على البحر مباشرة

    AQAR One For Realestate logo image

    منتجع ايكو, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 80م قرية بانجلوز ك 73 -الساحل الشمالي

    Next Estate logo image

    بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 155 م+ حديقة خاصة 80 م مرسيليا بيتش 1

    Next Estate logo image

    مرسيليا بيتش 1, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 80 م في بانجلوز الساحل الشمالي

    Next Estate logo image

    بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بواجهة بحري تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    منتجع ايكو, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع – مارسيليا بيتش 1 – الكيلو 75

    New Home for Realestate logo image

    مرسيليا بيتش 1, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (قرية الروضة) 300 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الروضة, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مارسيليا بيتش 1) 118 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مرسيليا بيتش 1, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٨٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بشاطئ خاص بأول سعر للطرح في موقع مميز في الساحل

    Remax Professional. logo image

    وايت ساند, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (نيس 3) 135 م

    RE/MAX Avalon logo image

    نيس 3, نيس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز-تشطيب سوبر لوكس-فيو بحر ولاجون

    Remax Professional. logo image

    وايت ساند, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهات البحري بسعر القبلي ، فيو مباشر علي لاجون

    Remax Professional. logo image

    وايت ساند, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 300 م + 400 م جاردن الساحل الشمالي

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كازابيانكا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في قرية ريماس الساحل الشمالي

    JMG logo image

    ريماس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 90م بجاردن تشطيب كامل و اقساط علي 10 سنوات

    Inspire Homes logo image

    مرسيليا بيتش 2, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في مركز الحمام
مؤشرات حول أداء المجتمع
مركز الحمام

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…