عقارات للبيع في مركز الحمام, صفحة 4

139 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالم بيتش - ( الساحل الشمالي ) 300م +

    Coldwell Banker Platinum logo image

    ماربيلا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (كازابيانكا) 320 م

    RE/MAX Avalon logo image

    كازابيانكا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    قصر

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فخم على البحر مباشرة للبيع – الساحل الشمالي

    Al Fanar Development and project management logo image

    مرسيليا بيتش 3, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    7+

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (مارسيليا بيتش 3) 115 م + 115 م روف

    RE/MAX Avalon logo image

    مرسيليا بيتش 3, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (الروضة) 120 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الروضة, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع (ديمورا) 100 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ديامورا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (قرية راماتان)

    RE/MAX Avalon logo image

    رامتان, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بجاردن للبيع (نيس4) 120 م + 126 م جاردن

    RE/MAX Avalon logo image

    نيس 4, نيس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بانجلوس) 105 م

    RE/MAX Avalon logo image

    بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع (قرية المهندسين الجامعيين)

    RE/MAX Avalon logo image

    المهندسين الجامعيين, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 250 م الساحل الشمالي ( Nice 1 )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    نيس 1, نيس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (المروة) 160 م

    RE/MAX Avalon logo image

    المروة, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع (ايكو مينا) 170 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجع ايكو, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع (ايكو مينا) 120 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجع ايكو, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (نيس 4) 120 م

    RE/MAX Avalon logo image

    نيس 4, نيس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (مارسيليا بيتش 2) 125 م + 125 م روف

    RE/MAX Avalon logo image

    مرسيليا بيتش 2, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (دعاء السماء) 600 م

    RE/MAX Avalon logo image

    دعاء السماء, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (نيس 3) 135 م

    RE/MAX Avalon logo image

    نيس 3, نيس, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع - مارسيليا بيتش 3

    New Home for Realestate logo image

    مرسيليا بيتش 3, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بانجلوس) 80 م

    RE/MAX Avalon logo image

    بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي لاند سكيب واجهة بحري

    Remax Professional. logo image

    منتجع ايكو, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٧٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (دعاء السماء) 150 م

    RE/MAX Avalon logo image

    دعاء السماء, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (عايده) 90 م

    RE/MAX Avalon logo image

    عايده بيتش, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (جرين ليفز) 85 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جرين, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (تيبا روز) 550 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مركز الحمام, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في مركز الحمام
مؤشرات حول أداء المجتمع
مركز الحمام

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…