عقارات للبيع في مراسي, صفحة 8

1,888 عقارات أخرى
  • 14

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس – موقع مميز صف أول بإطلالة على الجولف

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة غرفتين في كاتانيا مراسي

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة بحري في جرييك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٨٧٠٬٨١٠ جنيه

    شالية 2 غرفة | ماراسي مارينا | إطلالة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم| ماراسي مارينا | إطلالة على المارينا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي متشطب استلام فوري باقل سعر فالسوق

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في هاسيندا بلو الساحل بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحة خاص في فيرونا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في جريك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة موقع مميز في كاتانيا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري على حمام السباحة في ريفا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب فيو ساحر عالبحر ف مراسي مارينا1

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر غرفتين ع البحر ادفع 490ألف/كاش6.440.000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحري صف أول لاجون في مراسي بلانكا

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٨٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة على حمام السباحة في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبة من بالما - متشطب بالكامل - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول فيلا فاخرة مطلة على البحر في مراسي باي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مراسي شالية 170 فيو لثطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه فيلا للبيع بحري متشطبه و مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه على حمام السباحة في مارينا 2 بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٦٣٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم هتستلم بيتك متشطب بالكامل بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باقل من سعر السوق بحري في ليا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بفيو مفتوح بحري في فيردي مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحري بالفرش في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استوديو للبيع في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع