عقارات للبيع في صافيا, صفحة 3

109 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% شاليه متشطب بفيو خيالى على البحر/فى سى شور

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب/فيو خيالى على البحر/مقدم5%/فى رمله

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية فى المرحلة الجديدة من كازار قسط 01س

    Evergreen Properties logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز ارضي بجارن ف صافية متشطب بالكامل

    Property Hills Star logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي البحر متشطب بالتكيفات و المطبخ و اقساط8

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في راس الحكمة علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في راس الحكمة علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب/فيو خيالى على البحر/مقدم5%/فى رمله

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر جاهز بالتشطيب فـ هايد بارك الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بالتقسيط 2غرف للبيع راس الحكمه

    Driven Properties logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع في صافية الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في راس الحكمة علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس sea view في صافية راس الحكمة قسط8سنين

    Property Hills Star logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% شاليه متشطب بفيو خيالى على البحر/فى سى شور

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب/فيو خيالى على البحر/مقدم5%/فى رمله

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه متشطب بالكامل على اللاجون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٢٠٬٦٠٠ جنيه

    استوديو بالساحل الشمالي موقع مميز مباشرة على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٩٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    صف اول عـ البحر شاليه متشطب جاهز للتسليم فـ الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٨٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ف رأس الحكمة مقدم 10% خصم 28% ع كاش

    Summit Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ف رأس الحكمة مقدم 10% خصم 28% ع كاش

    Summit Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع ف صافيا علي البحر مباشرا

    Property Hills Star logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    صيف او استثمر ع اللاجون-خطوتين للبحر-ب580الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب كون في راس الحكمة ب اقل سعر بدون اقساط108م

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع