عقارات للبيع في صافيا, صفحة 2

109 عقارات أخرى
  • 17

    تاون هاوس

    ٣٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 28% كاش لفترة محدودة تاون هاوس قلب راس الحكمة

    Summit Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 72م بحري فيو لاجون تشطيب كامل دور ثالث

    Aqar Misr logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 28% للكاش تاون هاوس كورنر برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125متر متشطب فيو لاجون باقل مقدم واقساط

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٩٦٠٬٤٦٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في صافيا في راس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 72 متر فى صافيا , الساحل راس الحكمة

    TREX logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو -صافية راس الحكمة-دايركت علي اللاجون

    Wdeals for real estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي متشطب بالفرش+اجهزه اعلي نسبه عائد شهري

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر البحر بتشطيب كامل فى خليج راس الحكمة

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع إطلالة مباشرة على اللاجون

    I-Move logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول متشطب بالكامل ب قسط يصل ل 8 سنين

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بالتكيفات و المطبخ ع البحر ف راس الحكمة

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام 2027 متشطبة في رأس الحكمة 400متر للبحر

    TREX logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم45%شاليةفThe Medبرايم لوكيشن بأقل سعر قسط ع10س

    Evergreen Properties logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧١٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو بمقدم 10% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٤٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه مميز ريسيل سي فيو برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 10% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 10% شاليه اقساط ع اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة10%مقدم شاليه بالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 28% للكاش فيلا سي فيو برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي متشطب بالفرش+اجهزه اعلي نسبه عائد شهري

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    890 ألف = فـيو لاجون + دقيقة للبحـر - متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٢٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبـل فيو البحر + Direct Lagoon بجوار سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دبـل فيو البحر + اللاجون - تشطيب Luxury

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن على البحر فى لافيستا الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع