عقارات للبيع في ذا جيت تاورز, صفحة 6

214 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في دور عالي باقل سعر متر بفيو بحر ولاجون

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في العالمين الجديدة بإطلالة مباشرةعلي البحر

    Selection Code logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو لاجون مباشر في ذا جيت العلمين الجديدة

    RE/MAX Avalon logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بـ ٥.٩ مليون فقط ١٠٠ م متشطبة أقساط ٧سنوات

    Value For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط لسرعة البيع مقدم650,000الف تستلم غرفة بالعلمين

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٤٦٬٣٥٧ جنيه

    أقل من سعر السوق استوديو تشطيب كامل تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 100م متشطبة بالتكييفات فيو البحيرة

    Value For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة كاملة ع البحر 210م متشطبة بالتكييفات

    Value For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أبراج العلمين C2 متشطب فوري 155م

    Selection Code logo image

1

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (ذا جيت - رأس الحكمه) 120 م

    RE/MAX Avalon logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة وجاهزة للسكن في أبراج العلمين الجديدة

    Utopia logo image

2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٣٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو خطير في ابراج العالمين الدور التاسع بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ١٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٨٧٬٨٥٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر ف ابراج العلمين الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 51 م ( The gate ) العلمين الجديدة

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف الابراج الايقونيه وحده فيو مباشر علي البحر

    Code For Real Estate logo image

2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده بسعر 100الف للمتر في دور فوق ال30 The Gate

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ستديو بفيو علي اللاجون مباشره بدور مميز وجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي فيو علي البحر مباشره بدور عالي ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر ستديو دبل فيو ف دور فوق ال 25 بجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ف دور فوق ال 30بسعر متر 100 الف باكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٥٬١٠٦ جنيه

    ف الابراج الايقونيه The Gate وحده ف دورفوق25 بجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٤٢٬٠٨٦ جنيه

    فرصه ستديو بفيو بحر ف دور عالي بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٣٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (ابراج العلمين) 182 م

    RE/MAX Avalon logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٠٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالفرش استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه كامله التشطيب بالتكيفات بمقدم600k

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٣ جنيه/متر مربع