عقارات للبيع في مارينا 1, صفحة 2

125 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 115م فيQ Bay على البحر مباشرة باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف | حديقة خاصة | مارينا 1

    Good Vibe Homes logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي جاهز متشطب و مفروش بالاجهزه علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 1 بالتكيفات افضل لوكيشن

    Element logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٨٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول على البحر فى الساحل الشمالي

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي مميزة في مارينا 1

    Marina Home logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل علي البحر جنب مارينا 1

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه 167م متشطب بفيو الابراج ف العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في مارينا 1 – أرضي على حمام السباحة

    Marina Home logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 860 الف شاليه lagoon view للبيع فى العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول بحر متشطب بالاجهزهه+التكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 50م بفيو Pool امام مارينا 1 بالعلمين بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن خاصة مع تشطيب كامل فى كيو باى

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف فى كيو باى بتشطيب كامل وقسط على 8 سنين

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 210م في Q Bay بحديقة ورووف

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف 145م في Q Bay تشطيب كامل

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية 2 غرفة 115م في Q Bay الساحل - على البحر

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 2 غرفة 115م في Q Bay الساحل

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في كيو باى بقسط على 8 سنين

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Q Bay بالكيلو 92 بجوار مارينا يخت والعلمين الجديدة

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 75م في Q Bay موقع مميز

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل علي البحر بجوار مارينا1

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالساحل Q Bay مقدم 10% فقط فرصة استثمار

    Pharos Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ڤيلا فاخرة مساحات واسعةمارينا الساحل الشمالي

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بإطلالة بحر | مارينا 1 الساحل الشمالي

    Marina Season logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع