شقق للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 2

1,620 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بحر قسط علي 12 سنه فوري متشطبه فندقي VIP

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بروف في جايا استلام فوري افضل موقع جايا صبور

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول على البحر مباشرة بجانب فندق Rixos Alamein

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٢١٬٢٦٧ جنيه

    شقة 197م فاخرة بأقل سعر و فيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م العلمين - الحى اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 180م بأقل سعر وفيو مباشر بحر ولاجون في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • سواي بيوند دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    152م متشطبه استلام فوري امكانيه التقسيط حتي 12ســ

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكانك في بالم هيلز رأس الحكمة بجدية ٥٠٠ ألف

    Selection Code logo image

    هاسيندا, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو متشطب في جزيره مارينا 5 ذا ايلاند

    Vida Solutions logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٢١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات مميزة للبيع بقلب العلمين الجديدة احجز الآن

    North Edge logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    152م تشطيبVIP اميز لوكيشن 2د للبحر مع تقسيط12سنــه

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • شاليهات راي - دوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة vip للبحر2بأميز سعر+لوكيشن+جاهزه بفيو لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتر شقه شايفه بحر متشطبه واستلام فوري قسط يصل12سـ

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مارينا 8 \ كود الوحده : SA01108

    Dk REAL ESTATE logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع علي البحر قسط علي 10 سنوات في هاسيندا

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (Ajaza - العلمين الجديدة ) 76 م

    متصدر

    RE/MAX Avalon logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • بوتانيكا تاون أوجامى

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    152م متشطبه استلام فوري امكانيه التقسيط حتي 12ســ

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700.000بالقرب من الابراج بقلب العالمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش أجواء الساحل الحقيقي في قلب العلمين الجديدة

    North Edge logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا في قلب بورتو جولف العلمين الجديدة

    North Edge logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٧٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع (ذا جيت - سيتي ايدج العلمين) 100م

    RE/MAX Avalon logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيست باي بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    3 غرفة