شقق للبيع في راس الحكمة, صفحة 7

264 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه 150م متشطب بالكامل من لافيستا

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه 150م متشطب بالكامل من لافيستا

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 93 م مدينة رأس الحكمة - مدن الإماراتية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    3

    ٩٣ متر مربع

    ٩٠٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري في راس الحكمه

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم مفتاحك الآن.. صيفك في "نايا باي" يبدأ اليوم

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • سمر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٤٣٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سمر

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة في مارسيليا 5 استلام فوري مميز

    Selection Code logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في ازهة الساحل الشمالي| موقع مميز

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول عـ البحر فى لافيستا راس الحكمة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر وفيو لشاليه غرفين استلام فورى متشطب

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 194م رأس الحكمة - مشروع مدن الإماراتية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • جيفيرا من إنيرشيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 93م رأس الحكمة - مشروع مدن الإماراتية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأقرب استلام بفيو بحر وبأقل سعر برأس الحكمة

    Roots Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف فيو لاجون بتقسيط على 8 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 93م مدينة رأس الحكمة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • جيفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٦٩٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام 103م متشطبة في رأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في يود - راس الحكمة - الساحل الشمالي
    1

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك دلوقتي في الساحل الشمالي – مشروع Youd

    Elite Groupe logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه مميز 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 2 غرف دايركت على لاجون اقساط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في المشروع - شالية راس الحكمة مع هايدبارك

    Selection Code logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • مار باي راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,مار باي

    2 - 5 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين دايركت على اللاجون بقسط حتى 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دايركت على اللاجون و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 194م رأس الحكمة - مشروع مدن الإماراتية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3غ بمقدم 5% بأخر طرح شركة مدن رأس الحكمة

    Summit Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٥٣٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية للبيع | مدن، الإمارات

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • مصيف راس الحكمه

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٧٩٩٬٢١٨ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,المصيف

    1 - 6 غرفة