شقق للبيع في نورث ايدج تاورز

149 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه تطل علي البحر و البحيرة بأبراج العلمين.

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر متر مميز وحده في دور عالي باطلاله بحر ولاجون

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

2

    1

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٣٦٤٬٣٥٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بغرفه ناني بسعر متر 78الف-جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٨٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-وحده 171متر-فيو بحر ولاجون-مكان بالجراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • أبراج نورث إيدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,نورث ايدج تاورز

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده بأطلاله رائعه ودور عالي بسعر 85 للمتر-جراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٨٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٨٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العلمين الجديدة (ابراج العلمين)

    RE/MAX Avalon logo image

2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٧٧٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر مفتوح وحده ب90الف للمتر ف ابراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف North Edge امتلك وحده بمقدم قليل-دور عالي وجراج

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانورامية في ابراج سيتي ايدج تطل علي البحر

    Hodoud for Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ١٢٣٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 172م بأقل سعر وموقع مميز في نورث ايدج

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في ابراج العلمين الجديدة.

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف نورث إدج بإطلالة بحر ولاجون

    TREX logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 114م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٣٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 114م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 351م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ١٤٦٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٩٣٧٬٢٤٩ جنيه

    شقة ريسيل 336م بأفضل فيو وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٥٨٬٤٥٠ جنيه

    شقة فاخرة 182م بفيو بحري وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٠٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 182م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 90م بلوكيشن مميز وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬١١١٬٨٨٧ جنيه

    شقة ريسيل 232م بلوكيشن مميز وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١١٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 91م بأقل سعر و أميز لوكيشن في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١١٢٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٧٢٣٬٤٧١ جنيه

    شقة ريسيل 172م بسعر لقطة و وفيو مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٣٧٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 172م بسعر لقطة ولوكيشن مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٩٬٣٨٩ جنيه/متر مربع