شقق للبيع في ذا جيت تاورز, صفحة 7

192 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي فيو علي البحر مباشره بدور عالي ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده 90م دبل فيو بباكيه بالجراج ف ابراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بفيو علي البحر ب 105 الف للمتر

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بابراج العلمين بفيو علي اللاجوون

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل فيو للبحر و البحيرة باقل سعر

    متصدر

    Steps Property logo image

5

    5

    ٣٨٧ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٧٣٬٨٢٧ جنيه

    شقة بالعلمين 121 م متشطبة بفيو بحر وبحيره باقل سعر

    متصدر

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٨٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر مباشره وده بدور اعلي من 30 ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٢٩٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف The Gate وحده ف دور عالي بباكيه بالجراج-دبل فيو

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال20 وحده دبل فيو بالجراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة ع البحر 120م متشطبة بالتكييفات أقساط سنتين

    Value For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة أخر وحدة 71م باقل سعر متشطبة ع البحر مباشرة

    Value For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٠٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف أبراج العلمين 210م بحر بالفرش فوري

    Dk REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأقل مقدم 100 م_ ع البحيرة أقساط_ 2032

    Value For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٤٤٬٧٩٢ جنيه

    فرصة آخر وحدة 100م تشطيب كامل ع البحر مباشرة

    Value For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه 136م متشطبة ع البحر مباشرة أقساط حتى 6 سنوات

    Value For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب ابراج ذا جيت بفيو علي اللاجون

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بأبراج ذا جيت متشطب باقل مقدم

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأبراج العلمين بأقل سعر للمتر

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في ابراج العلمين بفيو مميز باقل سعر

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في ابراج العلمين بفيو مميز باقل سعر

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٣٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في ابراج العلمين بفيو مميز باقل سعر

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لإعادة البيع 100م بالتكييفات بأقساط حتى 2032

    Value For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله علي اللاجون باقل سعر

    Steps Property logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فيو بحر و بحيرة متشطبه بالكامل جاهزه للاستلام

    Steps Property logo image

2

    1

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر في ابراج العلمين برؤيه كامله للبحر

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع