شقق 3 غرفة نوم للبيع في ذا جيت تاورز

20 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابراج العالمين برج ذا جيت بسعر لقطة 210 م فيو بحر

    La Costa For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو قسط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شقة سي فيو تشطيب راقي قسط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٧٬٧٦٠٬٤٠١ جنيه

    شقة فاخرة 174م بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 194م بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 194م بفيو بحري وأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٠٥٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٣٢٦٬١٦٠ جنيه

    شقة فاخرة 184م بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٩٩٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٣١٠٬٦٨٨ جنيه

    شقة 198م فاخرة بفيو بحري وأفضل مكان في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٢٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬١١٥٬٩٢٦ جنيه

    شقة 387م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٨٧ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٩٬٠٨٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة 197م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٨٠٤٬٣١٧ جنيه

    شقة 210م فاخرة بأفضل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٨٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 210م فيو بحري وبأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬١٨٠٬٨٥٢ جنيه

    شقة ريسيل 210م بافضل مكان وسعر مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٦٧١٬٨٧٥ جنيه

    شقة 197م فاخرة بفيو بحري وبأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١٣٠٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م فاخرة بفيو بحري وأفضل مكان في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 1.5% مقدم شقة بالتقسيط على 12سنة

    Square real estate logo image

3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (ابراج العلمين) 182 م

    RE/MAX Avalon logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٠٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مطلات مباشرة علي البحر بالعلمين

    Remax Professional. logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٤٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع