شقق فندقية للبيع في مدينة العلمين الجديدة

10 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة فندقية ع البحر في ابراج العلمين

    Roots Real Estate logo image

    بيتش فرونت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة في أبراج العلمين بإطلالة بانورامي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٣ متر مربع

    ١٢٤٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٦٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه فندقيه فيو بحر+لاجون بأبراج العلمين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٣٣٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٧٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه مميزة بأبراج العلمين علي البحر دايركت

    Roots Real Estate logo image

2

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة بالكامل مع مكيفات وإطلالة بحرية

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٧٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقه فندقيه بفيو بحر بـأبـراج الـعـلمين

    Roots Real Estate logo image

2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه استلام فورى بفيو بحر بأبراج العلمين

    Roots Real Estate logo image

2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٤٥٬٩٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة فندقية بأبراج العلمين بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ١٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الفندقيه بأبراج العلمين بنوراما فيو بحر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠٣٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١١٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع بأقل سعر في ذا جيت

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٣ جنيه/متر مربع