شاليهات للبيع في الساحل الشمالي

17,246 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في بيت البحر بجوار مرسي باغوش

    Property  Hills. logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 110متر ريسيل مار باى لاجون فيو

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمة فندقية متشطبة فيو البحر في سيلفر ساندس

    Property  Hills. logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقي متشطب بالكامل في مارينا 5

    Inn Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (كيو باي - العلمين الجديده) 110م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.200.00 شاليه كورنر سيدي حنيش مع مرسي باغوش

    Falcon for Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه تشطيب كامل للبيع ف قلب راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه ارضي بجاردن في ايفيا اقل مقدم 5.3م

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش ومتسلم للبيع علي حمام السباحة في امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في جايا بأفضل سعر متشطب بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٦٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر للبيع في تلال الساحل الشمالي

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين-متشطب-اطلاله بحريه كامله-بحري-5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع-موقع مميز-اطلاله بحريه كامله

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل-موقع مميز-اطلاله بحريه كامله

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع-موقع مميز-اطلاله بحريه كامله-بحري صريح

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم حديثة | ماراسي كاتانيا | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بسعر لقطة في مراسي مفروش بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٧٩٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٥٢٬٢٠٤ جنيه

    شاليه أرضي 2 غرفة نوم | سيلفر ساندز – سيلفر تاون

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو علي البحر شالية بجاردن متشطب اقساط 7 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستديو شاليه بالروف اوبن فيو متشطبه في جايا

    La Costa For Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو علي البحر شالية بجاردن متشطب اقساط 7 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول باطلالة مميزة و اقل سعر باقساط حتي 9س

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه بالرووف صف اول على الجولف بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٨٨٠٬٦٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بجاردن 82م العلمين - مشروع Ajaza

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول باطلالة مميزة و اقل سعر باقساط حتي 9س

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع