شاليهات للبيع في الماظه باي, صفحة 8

224 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٢١٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم و احسن سعر - فرصة مميز - حديقة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٥٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مدن راس الحكمه بمقدم 700 الف افضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دفعة أولى 5%،اطلالة مميزه على البحر متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م متشطب للبيع مدن راس الحكمه بأقل مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح الأول شاليه غرفتين بالتقسيط على 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 3 غرف موقع مميز بالتقسيط على 8 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد دقيقة من البحر بالتقسيط على 8 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه مميز 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 2 غرف دايركت على لاجون اقساط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف استلام قريب دبل فيو اقساط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة بسعر مميز!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٢٣٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا بإطلالة بحرية خلابة بدفعة أولى 5% فق

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٢١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية للبيع مع عرض

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شاليه مطل على البحر، جاهز للسكن، للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٣٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد! شاليه مطل على البحر بتشطيبات كاملة.

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    | شاليه متشطب بالكامل بإطلالة علي بحر علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل بإطلالة مميزة على البحر.

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ب فيو بحر و ب اقساط ل 8 سنين

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل بحري تشطيب كامل جاهز موقع مميز فيو بحر

    Remax The Address logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف برووف للبيع ف الماظة باي الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٦٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 96 متر متشطب بالتكييفات بالتقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٥٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 113 متر بجنينة متشطب بالتكييفات قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ألماظة باي – ويست باي | شاليه ٢٦٦م + رووف ١١٣م | ف

    BGCO Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١٦٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في الماظة باي

    Home Agent logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٣١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أرضي للبيع الماظة باي | سيدي حنيش

    Flag square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٢٢٬٢٨٢ جنيه/متر مربع