شاليهات للبيع في قسم الضبعة, صفحة 3

1,304 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مباشره علي اللاجون متشطبه بالكامل مقدم 1,9

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٧٩٬٨٥٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي اللاجون موقع مميز باقل اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل جاهز للاستلام مفروش بالكامل بإطلالة اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة للبيع في لافيستا باي

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل في soul

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين دبل فيو دايركت لاجون أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو ريليز برمله راس الحكمه شاليه للبيع بمقدم 5% .

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع نيو ريليز برمله راس الحكمه شاليه واقساط ع8س

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع براس الحكه دابل فيو بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب براس الحكه دابل فيو علي 8س اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٤٥٬٥١٠ جنيه

    شاليه في dose_اكام الراجحي كود الوحده : SA01061

    Dk REAL ESTATE logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٩٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شالية علي البحر متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١١٩٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 113 متر دابل فيو في هاسيندا - 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في هاسيندا واترز متشطب بالكامل

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ١٣٨٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم يصل لـ42% شاليه متشطب بالتكييفات بالساحل

    Aqar Misr logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مجهز بالكامل مميز على البحر بتقسيط 9 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٤٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مجهز بالكامل صف اول لاجون و إطلاله بحر

    Egypt Best Properties logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بموقع مميز

    Roots Development logo image

    إمارتس هايتس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٧٧٤٬٠٨٤ جنيه

    شالية ارضي جاردين متشطب بلكامل

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب صف أول لاجون وفيو البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر و موقع مميزين للبيع في راس الحكمة

    why solutions logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١١٧٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٣٥٬٥٥٠ جنيه

    شاليه بالتشطيب للبيع في ساوث ميد رأس الحكمة الساحل

    Abrag Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬١٦٧٬١٠٠ جنيه

    شاليه بسعر مميز و موقع مميز للبيع في هاسيندا ووترز

    why solutions logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٤١٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو بحر ولاجوون في دي باي راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيعserviced apt متشطب بالكامل ف الكيلو174

    Closer logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٦١ جنيه/متر مربع